Jak pracujemy? - Estate Center - Estate Center
Przejdź do strony: Wykończenie pod klucz

JAK PRACUJEMY?

Jak pracujemy?


Jedną z naszych specjalizacji jest aranżacja, wykończenie i wyposażenie wnętrz. Obsługujemy zarówno klientów indywidualnych, jaki i fundusze inwestycyjne, oraz grupy deweloperskie. Wyróżniają nas indywidualne podejście do każdego projektu i realizacja – zawsze terminowa i na najwyższym poziomie.

Oferujemy kompleksowy zakres usług od projektu, poprzez doradztwo w doborze materiałów, aż po koordynację prac naszych sprawdzonych specjalistów w zakresie usług budowlanych i wykończeniowych.

Proponujemy wsparcie na każdym etapie realizacji:

I ETAP - PROJEKT
Przeprowadzamy wizję lokalną i pomiary w mieszkaniu. Przygotwujemy dla Państwa uproczony projekt architektoniczny zawierający rekomendacje dotyczące materiałów wykończeniowych. Po ewentulanych poprawkach i zaakceptowaniu projektu przedstawiamy Państwu kosztorys dla danej nieruchomości.

II ETAP – UMOWA
Podpisanie umowy jest jednocześnie ostatecznym zatwierdzeniem projektu i kosztorysu. Ewentualne zmiany są dodawane do umowy w postaci aneksu. Zapewniamy 24 – miesięczną gwarancję na przeprowadzone prace wykończeniowe, oraz odpowiednie gwarancje producentów na wykorzystane materiały.

III ETAP – REALIZACJA
Realizację przeprowadzamy we współpracy z naszymi sprawdzonymi podwykonawcami. Nad postępem prac czuwa dedykowany Państwa projektowi koordynator, gotowy w każdym momencie udzielić informacji na temat realizowanych prac, bądź spotkać się na miejscu i przedstawić postęp prac w Państwa obecności.

IV ETAP - GOTOWE MIESZKANIE
Odbiór mieszkania przeprowadzamy zgodnie z ustalonym terminem. Wszelkie poprawki, bądź uwagi spisujemy w protokole i przeprowadzamy zgodnie z założonym harmonogramem. Współpracę kończymy dopiero po zaakceptowaniu przez Państwa gotowej nieruchomości i sfinalizowaniu odbioru.

Przejdź do strony: Programy wykończeniowe
Przejdź do strony: Katalog pod klucz
Przejdź do strony: FAQ
Przejdź do strony: Usługi dodatkowe
Przejdź do strony: Zainteresowany współpracą?
Przejdź do strony: Skontaktuj się